8008 Spegel
med förgylld ram, 95x83 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 september 2022 -
5447 Spegel
med förgylld ram, 50x44 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
4601 Spegel
Med förgylld ram, 70x53,5cm
Såld: 300 kr
Såldes den 13 juli 2020
7384 Spegel
med förgylld ram, höjd: 72 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 16 juni 2014 -
8361 Spegel
med förgylld ram från 1800-talet, 70x55
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 mars 2010 -
2912 Spegel
Med förgylld ram, 34x40
Såld: 800 kr
Såldes den 2 november 2009
1649 Spegel
med förgylld ram, höjd: 72
Såld: 250 kr
Såldes den 14 september 2009 -
5295 Spegel
med förgylld ram, höjd: 78
Såld: 400 kr
Såldes den 8 juni 2009 -
1312 Spegel
med förgylld ram, höjd: 80
Såld: 100 kr
Såldes den 25 maj 2009